Fındık Ağacının Ömrü

Yani Fındık ağacı kaç  yıl  yaşar sorusunun  cevabını  soruyor  olsanız da, son  yıllarda ağaç kurumalarının  artmasına, diktiğiniz fidanların tutmaması  yada gelişim  sorunlarına   baktığınızda artık  ne fındık ağacı  için  ne de   diğer   ağaçlar   için  bir   ömür vermek  zor gibi  gözükse de Rekor Gelişim ile sadece fındık ağacı değil  diğer bütün ağaçların  ve   çok  yıllık  bitkilerin  ömürleri, toprak yapısına  ve   iklim  şartlarına göre  biraz değişiyor olsa da   genetik  kodlarındaki  max -mum  süreye   kadar   çıkabilmektedir. Aşağıdaki  videoları  izlerseniz  bunu  sizlere daha   iyi  anlatmış  oluruz diye   düşünüyoruz.

AŞAĞIDAKİ HERHANGİ BİR VİDEO PENCERESİNDE BİRDEN FAZLA VİDEO VARDIR. BİTTİKÇE  YENİSİ GELİR. İLGİNİZİ ÇEKMEYEN VİDEOYU, VİDEO PENCERESİNİN ALTINDAKİ SES KONTROL DÜĞMESİNİN SOLUNDAKİ SONRAKİ DÜĞMESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

https://www.youtube.com/watch?v=tGRFMiSZ_3A&list=PLL76XxqX3ZwQYIiZ3Ud3RSra3Iz5OBBXc

Fındık  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.Fındık Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22    E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgubre.com.tr[/phone]