Fındık Ağacı Fidanı

Fındık Ağacı Fidanı : Tarım  fuarlarında diyelim ki  1. sinde elinde bir fidan  almış,  giden  birisini  gördüğümde,  1 daha   ki  yıl soruyorum,  nasılsınız, fidanlarınız  büyüdü mü ? Genel  olarak  söyledikleri  şeyler   olumsuz  olmaktadır. Sonrada   kendilerine  kendisi  ile aynı  anda   fidan  dikerken  Rekor Gelişim  kullanmış  üreticileri  gösterdiğimizde   neden   baştan  uyarmadınız kullanmam  gerektiğini diye   kızıyorlar. Bizlerde  çokta geç kalmış sayılmazsınız  aradaki  farkı  çok  hızlı  bir  şekilde  kapatmak  isityorsanız derhal  kullanın  diyoruz  ve sorunlarını  çözüyorlar. Aşağıda  Rekor Gelişim  kullanan  üreticilerin  yorumlarını  izleyebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ HERHANGİ BİR VİDEO PENCERESİNDE BİRDEN FAZLA VİDEO VARDIR. BİTTİKÇE  YENİSİ GELİR. İLGİNİZİ ÇEKMEYEN VİDEOYU, VİDEO PENCERESİNİN ALTINDAKİ SES KONTROL DÜĞMESİNİN SOLUNDAKİ SONRAKİ DÜĞMESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Fındık  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.Fındık Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

 

                         

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22    E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgubre.com.tr[/phone]