Fındık Ağacı Hakkında bilgi

Fındık Ağacı Hakkında  Bilgi : Fındık Ağacı nasıl yetiştirilir, hangi çeşitleri vardır, sofralık fındık, yağlık fındık  cinsleri ne  kadar verim verir, hangi gübreler, ilaçlar  kullanılır. Aşağıdaki  videoları  izlediğinizde her cinsten her bölgeden fındık yetiştiriciliğini çok  iyi  yapabilen fındık üreticilerinin yorumlarını  izlediğinizde fındık ağaçları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip  olduğunuz gibi  Fındık yetiştiriciliğinin  püf noktası nedir bunları görebilmiş  olursunuz.

AŞAĞIDAKİ HERHANGİ BİR VİDEO PENCERESİNDE BİRDEN FAZLA VİDEO VARDIR. BİTTİKÇE  YENİSİ GELİR. İLGİNİZİ ÇEKMEYEN VİDEOYU, VİDEO PENCERESİNİN ALTINDAKİ SES KONTROL DÜĞMESİNİN SOLUNDAKİ SONRAKİ DÜĞMESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Fındık  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.Fındık Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

 

                         

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22    E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgubre.com.tr[/phone]