Fındık Ağacı Meyve vermiyor

Fındık Ağacı Neden Meyve Vermiyor : Acaba  Neyi eksik  yapıyorsunuz. Ne Yapmalısınız. Fındık Ağaçları  Meyve vermiyorsa, sorunun  kaynakları   başlıca şunlar   olabilir ;Çiçekler, tomurcuklar   meyveye  yatmadağı  için  olabilir. Meyve  tutumu  yeterli  olmayabilir.Doğal  şartlardan  kaynaklı sorunlardan  olabilir.Hastalılardan  ve çeşitli  zararlılardan  kaynaklı  olarak  Fındık  ağaçlarınız meyve vermiyor  olabilir.Bütün  bu  sorunların  tek  bir   ortak  tarafı  vardır ki  o  da topraktır. topraklarımızın  kötü  olması,  verdiğiniz gübreleri  alamayacak   kadar yorgun  olması   durumunda, bütün  bu  sorunlar ile   karşılaşmak  son  derece normaldir. işte  Rekor Gelişim  kullanarak  bütün  bu  sorunları  çözen  üreticilerin  aşağıdan  videolarını  izleyebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ HERHANGİ BİR VİDEO PENCERESİNDE BİRDEN FAZLA VİDEO VARDIR. BİTTİKÇE  YENİSİ GELİR. İLGİNİZİ ÇEKMEYEN VİDEOYU, VİDEO PENCERESİNİN ALTINDAKİ SES KONTROL DÜĞMESİNİN SOLUNDAKİ SONRAKİ DÜĞMESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Fındık  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.Fındık Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22    E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgubre.com.tr[/phone]