Fındık Ağacı Sulama

Su  yaşamın vazgeçilmezi bir  unsurdur. Su  olmadan çok  çok  yüksek  verimlere sahip bir Fındık  yetiştiriciliği   yapmak  zor  olsada   kurak- kıraç  bir arazide örnek  verecek  olursak  sofralık  bir fındık  cinsinde   yağlığa   hiç  ayırmadan  tamamını  sofralık  olarak  satabilirsiniz. Su  yetersiz geldiği  için  ve   kurak  gittiğinde dalında fındıklar buruşurlar ve   çok  ciddi  bir verim  kaybına sebep  verir. Rekor Gelişim  ile   bu  sorunların  tamamını  çözersiniz. Su  verilen  arazide de sulama  aralığını açar ve daha   az  süre su  akıtarak  sudan  ve sulama   işçiliğinden  en  az % 50 avantajınız   olur. Hangi  bitkinin  ziraatı – tarımı  yapılırsa yapılsın  en  az   su  ile   yapmak  esastır. aksi  halde   başta   mantari  hastalıklar,  kanser, kuruma, kök  marazı,  sarılık,  verim  kaybı, fire   oranı  artışı  ve kalitede düşüş  gibi  çok  ciddi kayıplar söz konusu  olur. Ama   bunun  bu  sebepten  olduğunu  çoğu  üretici  maalesef   bilmiyor. Kurdurduğu  damlama   sistem  ile  ağaçlar   yapraklarını  buruşturdu mu  veriyor  suyu. bu  anlayış  ile   yapılan ziraatta sonuçlar   ortadadır. İşte Rekor Gelişim  bütün    bunları  kökünden  çözmektedir. Aşağıdaki  videoları  izlerseniz  kendimizi  daha  doğru  anlatmış  olacağız.

AŞAĞIDAKİ HERHANGİ BİR VİDEO PENCERESİNDE BİRDEN FAZLA VİDEO VARDIR. BİTTİKÇE  YENİSİ GELİR. İLGİNİZİ ÇEKMEYEN VİDEOYU, VİDEO PENCERESİNİN ALTINDAKİ SES KONTROL DÜĞMESİNİN SOLUNDAKİ SONRAKİ DÜĞMESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Fındık  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.Fındık Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22    E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgubre.com.tr[/phone]